| AlexandruExTreMe a întrebat:

Sunt un baiat si am 15 ani.Am intalnit o fata si mi-a placut din prima de ea.Problema e ca ea sta la vreo 40 km distanta.Credeti ca poate merge o relatie de la distanta? O iubesc foarte mult si ea pe mine la fel.Vb in fiecare zi prin mesaje etc.Ce parere aveti va merge relatia? Vreau raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| YouAndMe95 a răspuns:

Nu cred ca distanta este o problema in cazul in care voi doi va iubiti atat de mult. Sigur o sa va fie dor unul de celalalt dar va vedeti cand puteti. Important este ca nici unul din voi sa nu inlatniti alte persoane de care sa va atasati mult si cine stie la ce se va ajunge. O relatie bazata pe iubire si incredere sigur ca va rezista la distranta!

| AlexandruExTreMe explică (pentru YouAndMe95):

Ms foarte mult, chiar meriti funda!

2 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Nu e o distanta foarte mare pentru ceea ce se cheama relatie la distanta.
Daca te simti conectat cu ea, dati o sansa si o sa vezi ce iese. Oricum te gandesti acum doar la ea si cu ea vrei sa fii.
Trebuie sa mentii legatura stransa prin comunicare dar sa va si vedeti din cand in cand live.