| alice_2941 a întrebat:

suntem prieteni, de fapt colegi de cls, chiar vecini ma inteleg foarte bine cu un baiat.de cateva zile seara cand iesim pe la poarta cu mai multi prieteni imi pune mana pe fund, pe picior ar vrea si pe sani dar nu il las. dar de sarutat nimic. iar ziua nici nu ma baga in seama oare simte ceva pentru mine sa fac eu primul pas sa il intreb daca ma place? help me.multumesc fundasad

Răspuns Câştigător
| ReadyToHelp a răspuns:

Iti zic sincer acest baiat doar vrea sex de la tine si nimic altceva. Sfatul meu e sa fugi de el la figurat.msa vorbesti cu el si sa-i zici sa nu te atinga dar sa nu-i zici ca il placi, daca ii vei zice sa nu te atinge isi va da SEAMA CA EJTI OF ATA NORMALA SH CUMINTE DAR NU O C... ASA CA SUCCES

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-ai zis esentialul:il placi?
El nu stiu in ce masura te place si in ce masura ar dori sa duca in patthinking Un baiat care vreo o relatie serioasa nu se comporta asa cred ca stii si tu asta.Ai grija ce decizie iei, dar eu cred ca meriti ceva mai bun

| ank a răspuns:

Eu zic sa nu-i mai permiti nimic pana nu clarificati totul...intreaba l care e problema lui?

| SlowLikeSnow a răspuns:

Se numeste Atractie Fizica(doar sex) si este tipica la 90% din barbatiwinking

| Sasha_2764 a răspuns:

Sincer in locul tau nu i-asi fi permis atatea... spune-i ca nu vrei sa fii atinsa si gata, ramaneti doar colegi / prieteni!

| Sarpedan a răspuns:

Cred ca vrea sa faceti o partida de sex si nu stie cum sa iti spuna.

| Sarpedan a răspuns:

Evident ca te place, altfel de ce ar pierde timpul cu tine?