| croissant a întrebat:

Sunteti multumiti de cum v-a mers anul asta? De ce?

Răspuns Câştigător
| мαяιηα a răspuns:

Da! Am reusit sa scap de prietenii falsi si sa'i inlocuiesc cu altii care merita cu adevarat prietenia mea, am invatat sa nu mai pun la suflet orice si sa pretuiesc doar lucrurile cu adevarat importante si valoroase happy

7 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

In mare parte da. Pentru ca am reusit sa imi dau sema ce e mai bine pentru mine, si sa si aleg asta.

| Holocaust a răspuns:

Nu chiar.
De ce? De fraiera ce sunt.

| FerenczFulop a răspuns (pentru Holocaust):

Serios? Holocaust macar sti ce inseamna? Si daca da... Dumnezeu cu mila.

| Holocaust a răspuns (pentru FerenczFulop):

So...crezi c-ar trebui sa-l schimb? :/

| Roxyy16 a răspuns:

Existau perioade si perioade. Am esuat foarte mult in plan sentimental, in schimb sunt foarte multumita datorita prietenilor. Am descoperit unele persoane in care pot avea incredere deplina si sa vad ca ma apreciaza cu adevarat. Pe plan profesional, pot spune ca mi-a mers destul de bine, desi se putea mai bine.

| LolaLollita a răspuns:

Bineintelesbig grin am reusit multe din lucrurile propuse

| Hikarie a răspuns:

Da sunt foarte multumita pentru ca am reusit sa imi indeplinesc visul pe care il aveam de cand eram copil.