| allynNa20 a întrebat:

Va pare rau ca se termina vacanta? Sau sunteti nerabdatori sa inceapa scoala? Eu una as vrea sa mai fie vacanta inca 4 anilaughing Cine mai e boboc la liceu?hee hee

5 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Prea multă vacanţă. Aştept să înceapă şcoala.

| tuGatita a răspuns:

Avand in vedere ca e ultima mea vacanta ca si eleva, sunt a 12-a de acum, si ca urmeaza bac-ul crying as vrea vacanta la nesfarsit! chiar daca nu am ce face, mai toata ziua lenevesc, totusi mi-as mai dori vacanta. mai ales ca a fost scurta fata de celelalte, stii si tu asta! succes la liceu! si daca nu iti va placea clasa, liceul, nu ezita sa te muti, sa nu regreti ca mine!

| mariuseu12 a răspuns:

1. ma plictisesc deci vreau la scoalaaaa!
2.auzi le ea sa mai dureza 4 ani...mie deja imi pare rau ca a trecut 1 an il vreau inapoi liceul e cea mai smechera perioada a vietii
o sa-mi dai dreptate mai tarziu big grin

| cosmin2000 a răspuns:

Buna! Abia astept sa inceapa scoala ca m-am plictisit acasa si abia astept sa inceapa noi sezoane din diverse seriale pe 10, 17, 25 septembrie(exemplu : pariu cu viata, vocea romaniei, trasnitii).

| bobi595 a răspuns:

Eu unu as cam vrea sa inceapa scoala ca ma cam plictisesc sincer, parca trece mai repede timpu cand ai ceva de facut big grin