| SwEeTGiRlScHwUnGgAnKy a întrebat:

>>TPU...Am doar 11 ani jumate si pana acum am avut multe relaty cu diversi baieti.Multi mi-au facut propuneri sa fac sex cu ei.Normal ca nu am acceptat...Acuma mi-am facut un prieten, imi e frica sa nu ma intrebe si el asta si chiar nu stiu cum sai raspund negativ fara sa se supere pe mine sau se se desparta de mine!

ajutati-ma PLZZ!

funda!

Răspuns Câştigător
| pufulete_5719 a răspuns:

Buna.Odata ce tu nu vrei sa faci sex pentru ca esti prea mica ar trebui sa-i spui in fata ca nu vrei... daca te iubeste nu o sa se supere, iar daca se va desparti de tine inseamna ca nu te-a iubit deloc si ca vreea numai sex de la tinewinking...si stai linistita ca mai sunt o baieti:-J

Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

FUNDA?:X

5 răspunsuri:
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Ii explici ca nu esti pregatita si ca ai inca o varsta mica pentru asta. daca nu va intelege,si o sa te lase nu ai pierdut nimic, inseamna ca numai pentru asta sta cu tine, si nu simte nimic pentru.tine...gandestete bine ca daca un baiat nu e interest de tine si dupa pasul asta poate sa te parasesca, nu inseamna ca il legi de tine.succes

| crazycolor a răspuns:

Din contra. daca te intreaba asta e clar ca vrea de la tine decat distractie si nu meritahappy esti totusi prea micuta sa intelegi, dar peste ani iti vei da seama

| TeddyBear a răspuns:

rolling on the floor
la 11 ani mă jucam cu papuşile laughing
nu o ardeam cu relaţiile şi propunerile de sex.

| MaryM a răspuns:

Părinţii tăi ştiu ce faci?rolling on the floor

| Catalinaaaa_4517 a răspuns:

Spune`i co` vei face cu el dar` esti prea mica`, sa te mai astepte`hee hee.Si asa` nu se va desparti nici de tine`, nici nu vei face :*. Succes`. Funda`batting eyelashes? puppy dog eyes