| IngerCazator a întrebat:

Hei baieti, intrebarea este pentru voi! Voi ca baieti asa, ce parere aveti despre fetele care fumeaza? Sunteti de acord ca o fata sa fumeze? Vreau pareri de tot felul!

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA de ce NU! Fiecare este liber să facă cu organismul lui ce crede de cuvinţă.Să nu crezi că incurajez lucruri de genul acesta, dar asta înseamnă libertatea individului, nu ne-am născut să fim văduviţi de păcatul plăcerilor.Crăciun Fericit!

| Linguritza a răspuns:

Eu consider urmatorul lucru: Fiecare isi alege propriul drum in viata, si ceea ce face, bun sau rau, le ia in propriile maini "

O seara placuta incontinuare!

| P3rSiAnBrOsKi3 a răspuns:

Da, mie m-i se pare ok ca o fata sa fumeze...nu vad nimic rau in asta...