| Maryus3345664 a întrebat:

Tatăl prietenei mele a aflat luni ca sunt impreuna cu fata lui și mi-a spus ca vrea sa ma cunoască după ce își revine. Doar ca eu nu mai am răbdare și m-aș duce astăzi sa vorbesc cu el. E bine ce fac?
P.S: Am 16 ani

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Mai așteaptă puțin.
Nu grăbi lucrurile.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca nu e bine, daca omu ti-a dat o data/termen atunci te duci nu cand te taie pe tine capu ca deja incepi c-o impresie proasta.

| darrio2007 a răspuns:

Lasa cum vrea el, deocamdata. Asa vei lasa o impresie buna. Nu forta lucrurile ca nu rezolvi nimic.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic să îl lași să își revină.
De ce.
El își iubește fiica foarte tare, de aceea l-a șocat ceea ce a aflat.
Dacă el este încă îm stare de șoc, nu te va putea vedea bine, el va vedea numai hoțul care vrea să îi fure fata, căci în asta constă șocul lui.

| ibaal a răspuns:

laughing
depinde de ce vrea sa isi revina...e bolnav sau doar socat!?
Daca e doar surprins, lasa omu' sa isi ridice zidurile si pregateasca armelelaughing
asa sunt tatii de fete. Nu iti face nimic, poate te "ameninta" nitel.winking
Doar vorbeste cu tine, chill!winking