| diananicoleta94 a întrebat:

Tocmai am instalat windowsul si cine m-i la instalat mi-a bagat windows xp, dar proffesional. Faza e ca nu prea imi place bara de instrumente...stiti."fundalul" sa zic asa. Vreau sa fie mai frumos, mai nou:d.Am gasit teme pe net dar nu stiu ce sa fac...nu stiu daca sunt bune si as vrea sa ma ajutati. Ms:* Fundaa ps.Nu vreau sa stric ceva tocmai l-am facut.

1 răspuns:
| expertwindows a răspuns:

Il poti face in Windows 7.Iti iei de aici un program:Seven Remix XP:
http://www.softpedia.com/......x-XP.shtml
Ti-l transforma foarte frumos iconitele,bara de start,chiar si X-ul,cand deschizi un fisier/document.Ti se va restarta dupa ce l-ai descarcat,apoi cand reporneste poti sa iti vezi de treaba cu noua interfata! As dori o funda ca nu am decat una, dar daca nu vrei, nu ma supar.