| StaiCaTrag a întrebat:

Vreas sa va intreb cum imi pun din nou bara de jos de la windows pentru ca nu stiu ce am facut de mi s-a schimbat si mi as pus una de aia asa patrata si gri cea pe care o aveam era albastra si casytele din bara erau mai rotunjite! O vreau inapoi pe cea albastra era aceea care o aveam dupa ce am reinstalat windowsul sigur stiti... am dat proprites desktop temes si tot nu am putut sa o pun pentru ca nu am gasit-o poate se pune altcumva dar nu am sters-o va rog ajutati-ma funda :*!

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Start --> Run --> Services.msc --> Themes --> click dreapta, Properties --> Startup Type --> Automatic --> Apply --> Ok, si dai restart.