| Bernoullie a întrebat:

Tocmai am stat de vorba cu un psiholog online(id ei este psihologul. online@yahoo.com, in caz ca aveti nevoie). Mi-a dat niste sfaturi foarte bune, care recunosc ca mi-au folosit pentru a rezolva o problema. De ce face ea oare asta pe gratis?

4 răspunsuri:
| OnlyHope a răspuns:

Poate este o persoana foarte buna la suflet si altruista. Asta e prima varianta.
A doua varianta ar fi ca are un salariu foarte banos (desi ma indoiesc dintr-o profesie de psiholog laughing) si isi iubeste meseria atat de mult incat o practica si in timpul liber.

| FetitaCuCerceiiRoz a răspuns:

Pt ca e o persoana buna la suflet care vrea sa ajute!
Si nu sa primeasca bani pentru asta! Rescpet oamenii de genu!
O zii buna!
Fundaa?

| mikilaina a răspuns:

Cum se numeste? Poate ca nu este psiholog, ci o persoana care vrea sa se joace de-a psihologul si sa se amuze pe problemele voastre. Fie ca apelati, fie ca nu, nu lasati psihologul sa decida in locul dvs.

| Sedativ a răspuns:

Simplu, pentru publicitate, pentru ca poate, si pentru ca vrea.