| Bernoullie a întrebat:

Am facut rost de id unui psiholog online si mi-a dat niste sfaturi foarte bune si acum am trecut peste o suferinta. Id ei e psihologul_online, in caz ca aveti o problema si vreti s-o impartasiti cu cineva.

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ti-ar prostu al dracustraight face
il bag in lista imi zice buna
Il intreb daca psiholog si poc ignor
Ce fel de psiholog aistraight face E clar

| DrMeow a răspuns:

Multumim mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reclama?

| mikilaina a răspuns:

Salutare,

Daca doriti sa consultati un psiholog online, va reconand va accesati www.topexperti.ro - platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica prin chat. Acest site colaboreaza cu mai multi psihologi, deci cu siguranta vei gasi unul in care sa ai incredere si care sa iti ofere sfatul de specialitate