| Patrunjel123 a întrebat:

Mi-a zis o verisoara in timp ce vorbeam cu ea ca a gasit pe skype o doamna care da sfaturi adolescentilor si nu numai despre problemele lor cu scoala,familia,dragostea, prietenii fara sa le ceara nimic la schimb. E un fel de psiholog online, pe mine chiar m-a ajutat in legatura cu o chestie destul de minora. Oare de ce face asta gratis? In caz ca aveti probleme o cautati, nu cred ca se supara daca o abordati, are pe skype psihologul. online.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Aolo e o terminata, si eu am incercat sa vorbesc cu ea, si mai multi tovarasi.E cam in o ureche, se crede psiholog, e vai steaua ei.Crede-ma stai departe de astfel de oameni.Pentru ca mai devreme sau mai tarziu ajung sa rada de tine, sau se foloseasca de cele spui ca sa te raneasca happy

| Patrunjel123 explică (pentru Liviu):

Minti nu ai vorbit cu ea. E o persoana foarte buna care a terminat o facultate si acum e in concediu maternal.

| Liviu a răspuns (pentru Patrunjel123):

Bine,presupun ca inca e la moda sa crezi tot ce ti se spune, asculta sfatul la cineva care a patit-o pe net cu un 'psiholog' numai pune botu.Nimeni nu face nimic de dragul de a face.Nimic nu e gratis, are ceva dubios.Si daca e in concediu maternal nu putea sa aiba un pacient 2 pe zi? Hai ma, ii chema acasa, nu era asta o problema.E ceva murdar la mijloc, mai gandeste-te.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca numai psiholog nu e... e vreunu care pierde vremea aiurea pe net

| Futhakari a răspuns:

Deci nu stiu de ce apelezi la ia cand ai langa tine TPU e acelasi lucru ce face ea si noi dam sfaturi/ajutam si exact cum a spus Liviu, sa nu asculti tot ce ati zice nu toate lucrurile se manca sau daca ai ajuns sa le mananci nu le inghite daca ma intelegi. Si daca e de sex feminin unele lucruri mai personale pun pariu ca i leai zis.