| adutzz a întrebat:

tocmai m-am logat acum 1o minute si nu prea am inteles care-i treaba cu funditele. imi puteti explica va rog?

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Cel care pune intrebarea ofera o fundita unui raspuns pe care il considera cel mai amuzant/folositor/inteligent, poti da si tu fundite daca dai un click pe fundita portocalie care apare in dreapta raspunsului, funditele care le primesti tu le poti vedea la profilul tau sub poza

| Șușșș a răspuns:

Funda (fundita) este semnificatia raspunsului considerat castigator.

| gabitza_4576 a răspuns:

Fundita e un priemiu oferit celor mai bune raspunsuri care le crezi tu a fii castigatoare funda se gaseste in dreptul fiecarei raspuns in stanga :X succes la dat funda si. poate si mie una :> te pwwwp :*

| StefanJobs a răspuns:

Funditele sunt un fel de lanturi cocalaresti pe aici: cu cat ai mai multe cu atat esti mai jmekher.