| AlexDrHouse a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat o rochie bej destul de eleganta din triplu voal si nu stiu ce fel de pantofi sa imi iau pentru a se asorta. ma puteti ajuta? cel mai bun raspuns funda!

9 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Pantofi rosii din catifea ar merge perfect.

| AlexDrHouse explică (pentru SabinaRsT):

Esti sigura? si eu m-am gandit tot la ceva de genul dar am abandonat ideea..ma gandesc ca ar arata mai bine niste pantofi bej dar as fi toata intr-o culoare ptc o sa imi iau plicul nuanta pantofilor

Răspuns utilizator avertizat
| ElectronicSound a răspuns:

Cred ca ceva tot bej dar nu cu decoratii complicate. ceva simplu

| faya a răspuns:

Ar merge niste pantofi nude sau coral.
1. http://bit.ly/15nK0ND
2. http://bit.ly/12eijAU

| detam a răspuns:

Bej cu toc si platforma...sau negri sau alta culoare si asortezi cu geanta si accesorii din culoarea respectiva:*

| Sergiu_Andrei_Din_1987 a răspuns:

Daca e eleganta ii trebuie toc inalt (de 15 cm preferabil big grin ) daca e bej cauta o culoare la pantofi deschisa, dar nu alb, galben sau verdelaughing daca gasesti tot bej ar fi interesant big grin