| bubulinadulche a întrebat:

....Totul a inceput acum 6 luni cand am cunoscut in baiat de la mine din liceu, colegi lui ma strigau, de cate ori treceam pe langa ei faceau glume, imi ziceau ca de ce nu vreau sa vb cu el.
Eu atunci nu vroiam sa il bag in seama pentru ca nu imi placea si eram indragostita de alt baiat.Dar cand am inceput anul asta scoala am inceput sa ma indragostesc foarte mult de el.Il iubesc doarte mult si nu pot sa mi-l scot din minte, nu credeam ca voi ajunge asa si mai ales cu el avand in vedere ca anul trecut il uram.Dar anul asta s-a schimbat totul, colegi lui nu mai zic nimic, asa ca intr-o zi o colega l-a intrebat daca ii se par frumoasa sau daca ma place si el a zis ca nu stie, el din cand in cand mai vb cu mine dar nimic de genu asta( si vb pe facebook nu fata in fata).Ne intalnim pe holuri cateodata ma urmareste cu priverea, alteori nu..nu stiu ce sa mai cres multi imi zice sa fac eu primul pas sa vb cu el dar nu stiu imi e frica sa ma refuze.Voi credeti ca el mai simte ceva pentru mine? Va multumesc:*

funditahappy

Răspuns Câştigător
| dannyy96 a răspuns:

Pai daca no sa incerci sa vb cu el pe tema asta nu ai de unde sti, si poate mai simte ceva dar nu arata asta, iar colegii lui nu-ti mai spun nimic deoarece au vazut ca atunci nu il bagai in seama.cu toata frica pe care o ai incearca sa faci tu primul pas, poate el asta si asteapta.iar daca ceva nu va iesi oricum macar vei sti ca ai incercat.bafta.

1 răspuns:
| papusica987 a răspuns:

Buna.
nu pierzi nimic daca incerci... daca nu ai curaj sa-i spui fata in fata poti sa ii spui pe fb.
:*te pup