| bubulinadulche a întrebat:

....Totul a inceput acum 6 luni cand am cunoscut in baiat de la mine din liceu, colegi lui ma strigau, de cate ori treceam pe langa ei faceau glume, imi ziceau ca de ce nu vreau sa vb cu el.

Eu atunci nu vroiam sa il bag in seama pentru ca nu imi placea si eram indragostita de alt baiat.Dar cand am inceput anul asta scoala am inceput sa ma indragostesc foarte mult de el.Il iubesc doarte mult si nu pot sa mi-l scot din minte, nu credeam ca voi ajunge asa si mai ales cu el avand in vedere ca anul trecut il uram.Dar anul asta s-a schimbat totul, colegi lui nu mai zic nimic, asa ca intr-o zi o colega l-a intrebat daca ii se par frumoasa sau daca ma place si el a zis ca nu stie, el din cand in cand mai vb cu mine dar nimic de genu asta( si vb pe facebook nu fata in fata).Ne intalnim pe holuri cateodata ma urmareste cu priverea, alteori nu..nu stiu ce sa mai cres multi imi zice sa fac eu primul pas sa vb cu el dar nu stiu imi e frica sa ma refuze.Voi credeti ca el mai simte ceva pentru mine? Va multumesc:*

fundita:X:*

2 răspunsuri:
| yobhaaa a răspuns:

Pai probabil si-a dat seama ca il placi si acum vrea sa te faca sa suferi cum l-ai facut si tu pe el! sau nici el nu stie sigur si nu vrea sa se complice! si eu am facut lucrul asta am ignorat persoana care ma placea, apoi am inceput s-o iubesc, dar acum ea are prieten de 15 ani, iar ea si cu mine avem 13, deci nu prea am ce face!

| roozy2 a răspuns:

Bai frate eu la 12-13 ani plangeam ca nu imi lua mama jucari voi la 13-14 ani aveti gagici la 15 va maritaty.