| bubulinadulche a întrebat:

Totul a inceput acum un an cand un baiat pot spune ca se indragostise de mn.De cate ori treceam pe langa ei ma strigau si imi zicea ca de ce nu vreau sa vb cu el, el tacea si nu spunea nimic.Pe urma a venit excursia de vara(ultima zi de scoala).Era si el cu prietenii lui si bineinteles ca colegi lui nu mai taceau, de cate ori ma vedeau incepeau sa ma strige.

Dar in toamna asta cand am inceput scoala a fost diferit, m-am indragostit de el, nu stiu acum mi se pare schimbat si imi place chiar foarte mult.Dar el nu cred ca mai place, adica sunt total confuza, colega mea l-a intrebat daca ma place si nu i-a zis nimic, ea i-a zis ca imi place de el si pe urma eu am vb cu el pe mess, si i-am zis ca vreau sa stiu ce i-a zis prietena mea despre mine si el a zis ca i-a zis ca ma place si eu nu i-am zis nimic, nici ca e adevarat nici ca nu e.El e zodia capricorn( e nascut pe 9 ianuarie).voi ce credeti, mai simte cineva pentru mine?big grin

3 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Poate a avut o relatie cu o alta fata in timpul vacantei de aceea s-a schimbat. Poate te mai place, asta iti poti da seama singura. SUCCES! Funda? puppy dog eyes

| Trippy a răspuns:

Daca are un caine pekinez surd inseamna ca va veti casatorii si veti avea 2 copii.3 daca cainele e maro.

| KiduIcs a răspuns:

Pai vorbeste cu el. Apropie-te de el, ca sa simta ce simtea si inainte, petrece-ti mult timp impreuna! happy Succes :*!