| Alexxandra97 a întrebat:

1)care sunt simptomele cand suferi din dragoste? funda... fara jigniri

Răspuns Câştigător
| crisu2012 a răspuns:

Hmmm...sa vedem mie una imi scade pofta de mancare, ma gandesc mult de tot(mai tot timpul)la persone respectiva, il visez des, in fata lui ma pierd usor(zic doua vorbe si parca creierul mi s-a golit si picioarele imi tremuralaughing), simt nevoia sa-l apar atunci cand este atacat atat mental cat si fizic, ma face fericita numai prezenta sa, acei asa zisi fluturasi in stomac pe care-i simt in prezenta sa si cam atat simt euhappy

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Se scrie corect "simptome"