| barcelonatul a întrebat:

Cand ati dai seama ca nu mai suferi din dragoste?

8 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Cand "ati" dai seama ca "ati" nu se scrie asa si se scrie cu î din i.

| unknow a răspuns:

Cand nu iti mai aduci aminte asa des de trecutbatting eyelashes

| NimenixD a răspuns:

Atunci când viaţa ţi se pare " colorată" şi când eşti capabil/ă să treci mai departe şi să spui " Viaţa merge înainte ". Mă rog. Asta e părerea mea happy

| euI a răspuns:

Atunci cand nu iti mai pasa de persoana cu care ai avut ultima data o relatiewinking

| CocoMexii a răspuns:

Depinde cum se manifesta suferinta... atunci cand esti indragostit de o persoana si persoana aceea iti raspunde happy

| Bettw a răspuns:

Cand ascultzi o melodie de dragoste si te gandestila marea tha iubire si nu mai ai nici un sentiment.

| Stefanistaaa a răspuns:

Cand nu-ti mai pasa.

| alexxa318 a răspuns:

Cand simiti tu asta