| Valeennavoleena65 a întrebat:

Bună TPU! a apărut actualizarea aceea pe tik tok cu cine ți-a văzut profilul în ultimele 30 de zile, dacă eu mi-am activat actualizarea ieri şi acum cateva zile m-am uitat pe contul cuiva şi ieri l-am blocat şi dezblocat din nou poate vedea că m-am uitat pe profilul lui

1 răspuns:
| alexandru3107 a răspuns:

Probabil ca da, totusi dezactiveaza-ti setarea dupa ce ai terminat sa te uiti pe profilul lui x, asa stii sigur ca nu se va vedea?