| BoOoMbOnik a întrebat:

A luat cineva alchachofa de laon sau cum se scrie ca nu stiu sigur? Daca da spuneti-mi si mie va rog daca ati slabit intr-adevar si daca dupa ce nu ati mai luat v-ati ingrasat la loc sau chiar mai mult intr-o perioada scurta de timp? Fundita si voturi!

1 răspuns:
| W3R4 a răspuns:

Eu una nu am luat, dar matusa mea da, si a slabit intr-adevar! happy
De exemplu, intr-o saptamana a slabit 2 kg, in alta 3...si tot asa pana la rezultatul dorit!
Sper ca te-am ajutat! O zi buna in continuare! happy