| aurelian_4480 a întrebat:

Herbalife este cea mai buna cura de slabit?
eu asta o am si am dat jos 20kg credeti ca-i buna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

Herbalife este o afacere nu stiu daca intelegi ce zic, dar mai documenteaza-te eu zic sa renunti si sa slabesti natural.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai daca tot ai dat 20 kg jos tu ce crezi? E bun? Doar daca acele 20 kg le-ai avut in rucsac si cand ai ajuns acasa l-ai dat jos din spate.

| rodionmax a răspuns:

Te sfatuiesc sa citesti acest articol foarte util: http://www.amz.ro/articole/herbalife-adevarul-din-spatele-imaginii. Este discutabil de ce ai dat 20 kg "jos". Esti supraponderal, ti-a recomandat doctorul, in cat timp ai slabit... etc. Trebuie sa consulti mai intai un medic.

| MihaelaMariaPopa a răspuns (pentru rodionmax):

Consulti medicul in situatii gen: boli foarte grave. industria farmaceutica incearca de mult sa scoata herbalife de pe piata pentru ca persoanele care mananca produsele si se simt mai bine incet incet nu mai au nevoie de atatea medicamente.pai cine e in pierdere? farmacia. sper ca-ti dai seama de ce unii urasc herbalife.si nu trebuie sa ia toata lumea hbl, gandeste-te ca toata lumea ar fi sanatoasa si nu ar mai lua medicamente,,, din nou cine e in pierdere? app pentru aurelian, ideea e ca dupa cele 20 de kg tu sa ai deja formate obiceiurile bune care te vor ajuta sa te mentii in continuare! mult succes! cu stima Consultant Wellness, Mihaela Popa