| KiDDie a întrebat:

Aș vrea și eu statusuri frumoase, inteligente care nu se găsesc pe orice site. ( Să nu fie din astea de îndrăgostealăhee hee ). FUNDOAIE!

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Sa ai curajul sa spui da, sa ai curajul sa spui nu, si orice s-ar intimpla sa ai curajul sa fii TU.

-Scumpa mea, casatoreste-te cu mine! -Scuze dar acum nu pot, imi vopsesc unghiile.

Pe fata cu ochii verzi, niciodata sa n-o crezi, ea pe tine te priveste dar la altul se gindeste.

Prietenia îndoieşte bucuriile şi înjumătăţeşte necazurile.

Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape …

Trăieşte clipa ce surâde Şi fericire-ţi poate da, În al vieţii joc te prinde Uită ce-i în urma ta.

¨nu mai pot fara tine¨ce fel de fraza e asta? daca ai spune ¨fac tot ce pot ca sa fii a mea¨poate m-ai pune sa ma gindesc.

Ha_) Limba română este singura limbă europeană în care se poate face o propoziţie completă, formată din 5 cuvinte, care conţin numai vocale (cu un total de 11 litere): „Oaia aia e a ei".

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot.E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop! ♥