| Criss_Cristina_1994_Amzs a întrebat:

Buna TPU... Accesez de mai mult timp Youtube. Si mi-am facut canal, dar nu stiu cum sa schimb denumirea canalului... Puteti sa-mi expicati?

2 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Dai la setarile canalului, apoi informatii si setari, iar la titlu pui ce nume vrei sa-ti apara! Oricum numele contului nu ai cum las schimbi.

| Nucreeed a răspuns:

Dec numele la channel nu mai poti sa'l schimbi dar poti sa faci ca sa-ti apara pe channel un fel de mesaj...si pui acolo numele tau daca vrei.

deci dai la channel settings|info and settings...iar la title scrii tu numele pe care il vreibig grin