| stefanyparis a întrebat:

aceasta este prima mea intrebare aici!
cum as putea avea fundul mai mare? nu mai ferm,, etc mai bombat mai MARE.

sunt o fata normala, dar nu prea am incredere in mine. sigur nu acesta este primul exercitiu pe care il fac pentru am stabili increderea in mine.baietilor in mare le plac fetele cu forme mai voluminoase. nu mi-as dori un iubit careia sa ii pese doar de acestea, dar consider ca daca as optine acest lucru as o avea atentia a mai multi, m-ar placea, m-as considera mai frumoasa, si asta mi-ar reda increderea in mine.nu o luati in nume de rau, sunt perfectionista, e un lucru pe care mi-l doresc dar nu il a de la mama natura. va rog ajutati-ma cu un sfat in legatura cu exercitiile pe care le-as putea face etc...
accept orice sfat. stiu ca daca as obtine asta m-ar ajuta in mai multe privinte.
funda ***

Răspuns Câştigător
| Inimutsa a răspuns:

Hmmm... thinking Cam si eu am aceeasi problema ca si tine big grin Dar am observa ca de la un timp in coace am mancat un pic mai mult si m-am ingrasat si mi sa bombat un pic laughing. dar nu toti sunt la fel. Dar am mai auzit ca si daca mergi cu rolele si faci abdomene se vede ceva big grin

5 răspunsuri:
| diminutiv a răspuns:

Tre' sa-ti placa in anus. Asa vei obtine un fund mai voluminos.

| RuxiiRawrr a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatie, ar trebui sa creasca.
Daca nu, mai asteapta atunci o sa iti creasca sanii si fundul.
Un ''leac'' nu stiu daca exista pentru un fund mai mare.

| stefanyparis explică (pentru RuxiiRawrr):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| RuxiiRawrr a răspuns (pentru stefanyparis):

Eu ti-am zis parerea mea... sper sa existe cineva care sa iti dea un sfat mai bun.

| printesuca1999 a răspuns:

Nu prea este bine sa te schimbi dar daca iti doresti asta cere sfatul unui medicwinking