| millar a întrebat:

Buna TPU aceasta intrebare este pentru fete /femei... azi mi.a venit problema a doua oara pe luna asta mi.a venit pe 2 si s-a terminat pe 4 de ce mi.a venit din nou nu curge foarte mult

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ciclul menstrual regulat se succede la 26-27 sau chiar 28 de zile!
Cum luna are 30 ori 31 de zile, este normal ca sa-ti vina menstra de ori, practic se succede la 26 de zile in cazul tau!

| MgdDroopy a răspuns:

Draga mea,
Menstruația se considera regulata daca vine intre 21 si 35 de zile. Este normal sa îți vină de 2 ori pe lună dacă prima dată ti-a venit la inceputul lunii.
După 26 de zile este bine.