| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

Acum 1 saptamana am observat un firicel de sange pe chilot, fara a fi vorba de menstruatie si mentionez ca nu mi-am inceput nici viata sexuala. Dupa doua zile mi-am facut analizele, pana si pe cele de la urina si absolut toate analizele si au iesit foarte bune insa tot ma sperie acel firicel destul de gros de sange. (mentionez din nou ca nu am vreo infectie). Astept un sfat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medicul de familie si iti va spune el ce ai, sau te va trimite la un specialist.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar medicul de familie sau un medic ginecolog ti-ar putea oferi un raspuns autorizat pe baza unor discutii la obict sau a unei consultatii de specialitate. Multa sanatate!

| LexiEla a răspuns:

Ori iti vine menstruatia (nu vine direct) ori s-a rupt himenul (ideea de a nu mai fi virgina). Daca te ai lovit in acea zona, sau mergi cu bicicleta si te lovesti, sau practici echitie se poate intampla asta. Vorbeste cu mama ta sa mergi la ginecolog