| Cristi2020 a întrebat:

acum 5 zile mi-am facut un tatuaj sub incheietura mainii si parca nu se vede bine dedesubt, repet ca il tin mai mereu in folie, sa fie aceasta vreo problema?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Problema ca il tii mereu in folie? Nu. Numai sa cureti zona, intr-un mod delicat.

| Cristi2020 explică (pentru DoarBogdan):

Și o sa își mai revină parca sunt bule așa care nu sau pigmentat sau ceva de genul

3 răspunsuri:
| 2420 a răspuns:

Nu cred, dar dacă pielea ta este sensibilă, poți continua și în felul acesta să te protejezi.

| Cristi2020 explică:

Ok