| PanaDeIdei a întrebat:

URGENT! FUNDA! M-am dat astazi pe fata cu sapun, si l-am lasat cateva minute si apoi m-am clatit. Dar, spre surprinderea mea pe fata mi-au aparut niste pete rosii care ma mananca... nu stiu ce sunt straight face cine ma pote ajuta sa scap de ele cat mai repede...

2 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Pai mai intai afla ce e.
Alergie la sapun sa-u apa?
Ai tenul uscat?

| PanaDeIdei explică (pentru sunetul):

Nu am cum sa am alergie la sapun pentru ca tot timpul ma spal cu acelasi..Dove. M-am dat cu niste galbenele si se pare ca imi este mai bine.