| Rucsyy a întrebat:

Buna TPU ! Acum cateva zile am fost la un concurs de dans si era o trupa care dansa pe o melodie care suna cam asa "daca esti ardelean ,moldovean sau oltean ,suntem toti din Romania" thinking .Mi-a placut foarte mult si ma intrebam daca stiti cum se numeste happy.

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Loredana Groza - Made in Romania.
Da era si o manea facuta pe melodia asta, parca de Ionut Cercel sau Babi Minunerolling on the floor

| Rucsyy explică (pentru LoveForShania):

Multumesc frumos! Da am scris si eu ceva pe YT si mi-a dat numai manele laughing)).

1 răspuns: