| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune un program prin care sa citesc arhivele altora.Va rogg stiu ca nu e frumosss da... n`am ce face...Si daca se poate si instructiunileee ca am avut cateva programe care -1 nici nu puteam sa vad mai mut de 1 con versatie -2 nu aparea decat eu si ultimul cu care am vb! dc?
va rog mult sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| cristina_6456 a răspuns:

Arhive decoder

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te referi la arhivele de mes, nu? exista, daca vrei, ti-l trimit pe mes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ai ce face citeste o carte, vizioneaza o emisiune buna, un film bun, iesi la aer dar nu iti baga nasul unde nu iti fierbe oala. happy
Doar nu vrei sa te arzi nu? happy