| Deea4Deeutza a întrebat:

Acum ceva vreme am pus o intrebare : "Credeti ca sunt materialista daca imi plac doar baietii cu bani?" la care foarte multi s-au "atacat". Credeti ca exista vreo explicatie logica?

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mai pe scurt iti plac banii.Cui nu-i plac? Doar ca tu, sa zicem, esti obsedata. happy

| LaLaura a răspuns:

Explicatie logica pentru ce?
pentru ca s-au atacat, sau ca tie iti plac doar baietii cu bani?
Nu inteleg unii de ce s-au atacat, si e problema ta ce fel de baieti iti plac, banuiesc ca de asta duci lipsa, stii exista o zicala, iti doresti ceea ce nu ai.

| Heys a răspuns:

De fapt nu iti pla baietii cu bani, iti place stabilitatea pe care o confera ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu a zis sa iesi cu un boschetar ( ala nu are nici un ban) dar cand zici "doar" cu bani, cum ai vrea sa fii numita, doamna? dai impresia de imaturitate. o materialista care nu vrea sa munceasca toata viata ei si asteapta totul pe tava de la altul. daca erai femeie de succes, mai intelegeam, esti la un anumit nivel si na, nu vrei pe cineva care sa il intretii, dar cum o zici tu, suna aiurea. ceva mai "logic" de atat nu stiu daca exista.

| DarthRevan a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact,fetele astea sunt asa de materialiste si false, dracu mai bine mor virgin decat sa ma culc cu o fata fara cap si onoare si demnitate.Un baiat destept nu alege o fata care vrea banii, mortii masi de metalitate, nu totul se rezuma la sex si bani.Banii si sexul nu va aduce fericirea, incercati si o sa vedeti ca totusi ceva lipseste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarthRevan):

Fiecare face cat il duce capul. cum am mai zis, daca era femeie de succes mai credeam, dar cand ea vrea unu care are bani mai multi ca parintii ei ( imi amintesc ca a mai postat odata intrebarea) atunci esti doar o rasfatata lenesa care nu vrea sa miste prea mult din fund pentru ea, sa aiba ceva al ei castigat cu munca ei, si de aia nu merita respect. cel putin nu ca altele care sunt de la 18 ani pe bani lor, si nu au pretentii sa fie intretinute de fiecare barbat care le trece prin viata.

| DarthRevan a răspuns:

In viata nu ramai cu bani, oamenii sunt prea prosti sa inteleaga viata si sa vada ce e fericirea adevarata. Asta e suntem prea limitati sa intelegem.Desi suntem cele mai pretiaose finte din univers, noi nici nu stim asta pacat de rasa asta frumoasa.