| Deea4Deeutza a întrebat:

Credeti ca sunt materialista daca imi plac doar baietii cu bani? Pana la urma, asta vor toate fetele. Nu?

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ce-ti pasa ce cred altii? Daca iti plac aia cu bani, e strict treaba ta. Si ar trebui sa-ti bagi adanc pumnul in gura alora care te judeca.
Nu toate fetele vor unul potent financiar, depinde foarte mult de caracterul fiecareia.

27 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

APai,daca o sa faci felatie sub masa ostentativ, si o sa te freci in fund cu toti negri care au bani, lor le convine.Are masa si taso bani, ii sparg cu pocnitoare.Vezi sa nu ajungi una din ele puisor.Ca dupa cate vad cam ai toate sansele laughing.

| JustDeedee a răspuns:

Banii astia, da duc la materialism.
Crede-ma ca banii nu aduc fericirea, dar nici dupa iubire nu bei apa!
Trebuie sa gasesti pe cineva cu care te intelegi si care te iubeste cu adevarat ce are o cariera cat de cat potrivita cu un salariu bun si nu sa te uiti dupa toti baietii care au bani. Majoritatea dintre ei sunt niste prostovani, bineinteles, sunt baieti cu bani care ar face orice sa te stiu fericita.
Si nu, nu toate fetele viseaza la bani.

| cristinna23 a răspuns:

Da,esti materialista.In general o fata nu e interesata de buzunarul unui baiat ci de caracterul, comportamentul si aspectul lui. Genul de persoane de care ai pomenit in intrebarea ta sunt cele superficiale si materialiste, care cauta sa profite de cei ce le inconjoara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca esti superficiala si materialista

| zurick a răspuns:

Da,ești materialistă. Prostia e contagioasă, dar dacă tu vrei
să fii ca ele, multă baftă.

| Radu284 a răspuns:

Da, esti materialista. Mai trebuie sa intrebi ceva asa evident?

Si nu, nu toate fetele vor asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crez ca sunt profitori baietii daca te vor doar pentru aventuri si distractii cu tine?
Pana la urma toti baietii vor asta nu?

Am vazut prea multe, nici nu ma mira de alegerea ta, nu esti nici ultima care in final o sa ajunga "departe" pe strazile italiei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Amuzanta ultima parte laughing

| Furti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu toti baietii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti materialista, si da asta vrea TOATA LUMEA. dar tu ai spus acel "DOAR", aia te face materialista, nu ca vrei bani. toata lumea vrea bani, dar nu toata lumea are fite. esti la moda, nu e problema mare

| Deea4Deeutza explică (pentru anonim_4396):

Multumesc. In sfarsit cineva care gandeste pentru secolul 21.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deea4Deeutza):

Nu cred ca m-ai inteles cum trebuie. ultima parte eram sarcastic. toata lumea vrea bani dar cele ca tine prefera numai banii, de aia sunteti chiamate materialiste si trebuie sa fiti ocolite. sper ca acum intelegi mai bine.
uitate la al 2 post al meu!
oricum ma asteptam sa fi inteles gresit cand am vazut cererea de prietenie, de aia nici nu am acceptat, nu imi prea plac pitipoancele ca tine ( Pana la urma, asta vor toate fetele, bani ), prostia mea ca nu m-am facut inteles cum trebuie.
" In sfarsit cineva care gandeste pentru secolul 21. " cum am zis, nu e rau sa vrei un baiat care are aceeasi venit ca tine "sau parintii tai, ca nu stiu cati ani ai " dar e aiurea sa zici, numai aia cu bani. dor nu e ca o sa iesi cu un vagabont nu?

| Deea4Deeutza explică (pentru anonim_4396):

Normal ca nu e rau sa vreau pe cineva care are acelasi venit ca parintii mei. Pana la urma ce pot oferi asta vreau sa si primesc. Ai inteles perfect.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deea4Deeutza):

E bine sa astepti de la altul, dar tu ce "aduci pe masa"?

| Deea4Deeutza explică (pentru anonim_4396):

Nu e problema ta. Ma descurc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deea4Deeutza):

Aha, ma gandeam eu ca in afara de sex nu zi zice ceva. pacat de tine daca de mica aprecieazi banul si nu altceva, o sa mori singura ca altele ca tine. numai bine!

| Deea4Deeutza explică (pentru anonim_4396):

Eu ma gandesc si la viitor. Si sigur nu o sa mor singura

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deea4Deeutza):

Oricine se gandeste. dar daca apreciezi banul nu inseamna ca o sa te indragostesti tu de cineva, doar de banii lui. deci.ori o sa iti plangi singura de mila nu stiu la ce club de fite (ca banii vor fii, ca prosti care sa te ia se gasesc destul) ori o sa iti plangi de mila cand o sa se sature de tine, baietii care cauta fete ca tine, nu stau ei doar la una sa fim seriosi. mi s-a mai intamplat sa fiu intrebat la prima intalnire daca am masina, m-am ridicat am platit si bye bye, decat materialiste sa stea cu mine pentru bani mai bine una normala.
acum repet, nu zic sa iei unu "sarac"dar sa muncesti si tu sa stii cu ce se mananca, si sa iei unu normal, e altfel, dar na, suntem 7 miliarde de oameni, nu putem gandi toti la fel de matur.

| Deea4Deeutza explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca baietii care se indragostesc de mine sunt niste prosti, din contra, sunt foarte destepti. Nu conteaza, normal ca daca vreau bani, ii vreau si pe ei.Nu cred ca ai facut un gest prea placut, cand ai plecat si ai lasat-o balta. Poate ca nu o interesa situatia ta financiara, poate ca era o simpa intrebare. Oricum multumesc pentru sfaturi. Poate ca ma vor ajuta candva. Poate...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deea4Deeutza):

Acum am vazut ca ai 15 ani, asa ca ai timp sa te maturizezi.
referitor la fata aia, cum era sa o intreb eu cat ia pe luna? unele chestii nu se intreaba la inceput, daca era fata desteapta ma conducea afara la urma si vedea.

"Nu cred ca baietii care se indragostesc de mine sunt niste prosti, din contra, sunt foarte destepti", de ce zici asta?

| Deea4Deeutza explică (pentru anonim_4396):

Sunt nascuta in 1997, deci nu am 15 ani, chiar 17. Pe contul asta nu intru doar si, mai intra o fata care are 15 ani. Oricum nu conteaza. Lasa chestia asta moarta.Mersi oricum.

| Me01 a răspuns:

Te vei îndrăgosti intr-o buna zi exact de opus la ceea ce îți place.
Bafta

| Denly a răspuns:

Nu, nu toate fetele vor asta.

| Alisse a răspuns:

Nu vorbi in numele tuturor. Vor asa ceva doar fetele sau femeile care nu sunt in stare sa fie independete.

| Sticket a răspuns:

Femeile umbla dupa baietii cu bani pentru ca nu sunt in stare sa-i faca si prefera metoda usoara, dupa parerea mea astfel de femei nu au demnitate, depinde de tine daca esti una din ele sau nu.

| ionandreea97 a răspuns:

Da! Nu conteaza cati bani are. Important e sa fie un om care sa tina la tine, care sa te respecte si cu care sa te intelegi nu unul care sa te priveasca ca pe ceva ce poate fi cumparat.

| Anndreeacatalinna a răspuns:

Nu draguta! ar trebui sa te uiti mai mult si la aspectul si mai ales la sufletul baiatului. pana la urma nu niste banii te vor incalzi atunci cand ai nevoie de o persoana cu care sa poarti o discutie despre o problema si atunci cand nu mai poti sa tii in tine si vrei sa te descarci?
NU!
eu doar ti.am spus, faci cum crezi!winking