| UnCopilMicuts a întrebat:

Acum doua saptamani sau o saptamana si cv nu stiu exact am facut dragoste cu prietenul meu pentru a 2 oara. In ziua aia nu ma durea nimic dar de a doua zi a inceput sa ma doara vezica urinara doar cand ma duc la baie. Am senzatia ca imi vina sa urinez des si dupa ce urinez ma doare vezica. Inainte ma durea mai putin dar acum ma doare foarte tare de nici nu pot sa stau. doar pe moment apoi imi trece. Si asa se intampla la fiecare urina. Imi puteti spune de ce? Astept raspunsuri de la fetele care au mai patit asta. Fara jigniri, si fara ginecolog! Va multumesc. Cel mai bun raspuns..stiit. primeste fundita! :* v-am pupat! :*

2 răspunsuri:
| caus3lov3ya a răspuns:

Mdoap si eu mai patesc asa dupa fingering..pai probabil nu era destul de umed vaginul si te-ai iritat o sa iti treaca.dar laughing))))) nu mai folositi gaurica cateva zile sa nu se agraveze.o sa treaca de la sine

| teo2345 a răspuns:

N-am idee ce se poate intampla, nu am patit asta pana acum, app cati ani ai?