| Диана a întrebat:

Acuma cativa ani thinking am vazut un film de groaza. Si nu imi mai amintesc cum se numea. Sa va povestesc ce-mi aduc aminte din film.
Pai era vorba de o fata, nu mai stiu cum o chema, si ea purta ochelari. Si nu-mi mai amintes ce a facut, ca dimineata urmatoare nu mai avea nevoie de ei, se simtea mai frumoasa, mai puternica bla bla bla. laughing Si mai era vorba de o fantoma... De cineva care a fost ars de viu. Imi pare rau ca nu va pot da mai multe informatii, dar atat imi amintesc si eu.laughing
Poate ma puteti ajuta, daca stiti cum se numeste filmul.
Mersi!

1 răspuns:
| d33a a răspuns:

Jennifer's Body?