| katekate a întrebat:

vreau sa stiu ce vaceti voi in vacanta cand prietenii nu pos sa iasa ca eu ma plictisesc! FUNDA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| champ005 a răspuns:

Pai sunt multe moduri in care te poti distra si singur.
1)Poti incerca sa gasesti un joc interesant, care sa te tina captivat, de ex eu joc cs 1. 6 si metin de mult timp si inca nu m-am plictisit. 2)Poti sa te uiti la niste filme, sunt foarte captivante si nici nu simti cum trece timpul. 3)Poti citi o carte, sunt foarte multe carti bune care merita citite. 4)Poti sta pe youtube, gasesti multe lucruri amuzante, interesante. 5)Poti sta sa dai raspunsuri pe TPU o. O...

2 răspunsuri:
| copiluldinmine a răspuns:

Sa dormi, sa vb la telefon, sa stai pe mess etc

| Alinusha14 a răspuns:

Pai depinde poti sa te uiti la tv dar si asta te plictiseste uneori sau mai poti sa te uiti la un film pe net sau sa joci un joc sau chiar daca prietenii nu vor sa iasa cheamai la tine

sper ca ti-am fost de ajutorhappy