| RappKid a întrebat:

ajutati-ma cu ceva...cateodata din senin simt un sentiment de ura pentru tot ce vad in jurul meu, simt ca imi vine sa explodez nu stiu dc ajutati-ma nu mai supori! daca ati trecut prin asa ceva... raspundeti dau funda si vot!

1 răspuns:
| Andrutik_3706 a răspuns:

Sicer mi se intampla si mie! Starea aceea cand iti vine sa urli de manie sau suparare, cand ai o problema si nu mai sti ce sa faci, cand iti dai seama de greseile pe care le-ai facut etc. si eu simt ca explodez cateodata dar eu cred ca se datoreaza oboselii.