| andreeamaria786662 a întrebat:

ajutati-ma. Cum sa ii conving pe părinții mei sa ma mute înapoi la liceul vechi? Sunt a 10a și m-am mutat la alt liceu, dar nu îmi place și vreau înapoi la liceul vechi. Cum ii pot convinge mai repede?

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Poti sa le spui ca profesorii erau mai buni la liceul de dinainte, explicau si intelegeai mai bine. i-ai intrebat de ce nu vor sa te mute inapoi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca poti, ca stiu bine ca au sanse mari sa fie refuzati de directorul de la liceul vechi.
Este ca si cum se intorc sa linga, ceea ce au scuipat initial (cand au cerut transferul tau).
Oricum, ai toate sansele ca transferul sa-ti fie refuzat.

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa nu mai pui intrebarea asta de mai multe ori, deaorce risti ca contul sa nu-ti fie blocat. Deja l-ai pus de 3 ori!
Pune mana si citeste ce ti s-a raspuns si fii multumita cu sugestiile noastre, care oricum nu pot influenta decizia parintilor tai, sau a directorului scolii.

https://www.tpu.ro/utilizator/abxavq/intrebari/

| Andreeush a răspuns:

Spune-le cum e la noul liceu, spune-le de ce vrei să te întorci la vechiul liceu.