| StefyLoVy a întrebat:

Ce cadou sa iau iubitului meu de ziua indragostitilor, vreo idee?:Sbig grin

Răspuns Câştigător
| dany_6773 a răspuns:

Un tablou cu o poza cu voi 2 tongue

4 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Ii poti face cel mai special si deosebit cadou: povestea voastra de dragoste publicata pe un site cu poze si chestii dragute. Intra aici si vezi www.ne-iubim.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmmmm cam dificil, depinde ce ii place lui, nu stiu, intrebal sadiubitule, cam ce iti place ti-e?)oricum isi va da seama, dar toata trebuie e sa il cunosti mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bijuterie de barbati...big grin