| emi2909 a întrebat:

Buna TPU :* ce cadou credeti sa ar trebui sa-i iau iubitului meu de ziua indragostitilor? nu am nici-o idee laughing FUNDA pentru cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Ilinka10 a răspuns:

Buna si eu sunt nedumerita am o gramada de idei big grin
Poti sa ii faci o pernita personalizata cu voi doi, un cub dala cu sclipici cu poza voastra il el, o poza intr-o rama frumoasa sau un breloc cu numele tau, cana cu te iubesc, un ceas, o bratara, o poza cu tine in rama

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un parfum bun sau sa-i pregatesti o cina romantica

| persseuss a răspuns:

Inima ta pentru inceput.un ceas frumos, depinde si ce caracter e el, ce i place.sau o cina romantica in 2

| dragalasa a răspuns:

O bratara de argint, o poza in rama cu voi doi, o cana personalizata

| IAmAFreak a răspuns:

Un sarut e de ajunshee hee

| BreeTPU a răspuns:

Pe langa un sarut, poate iti place si ceva de aici http://www.bree.ro/reduceri.php sunt multe reduceri in acesta perioada.

| Petronela2506 a răspuns:

Buna! Eu cred ca ar trebui sa ii ei ceva ce semnifica aceasta zi ceva legat de inimioare, dar nu neaparat trebuie sa ii ei ceva poti sa ii propui ceva sa iesiti undeva la un suc la o prajiturica si din asta dar daca tii neaparat sa ii dai ceva ai putea sa ii faci si o felicitare (scrisoare).Dar mie mi se pare mai romantic sa iesiti la un suc sau asa ceva. Sper sa te ajute raspunsul meu.Succes!