| CigareTTe a întrebat:

ajutati-ma si pe mine, vreau o solutie, deci, la liceu facem petrecere de "halloween" asa zisul halloween, si m-am gandit impreuna cu colegii mei sa facem ceva impreuna, dar nu prea aveam idei, dati-mi si mie catevaa, ce sa facem, un dans, sa cantam o piesa chiar daca nu suntem asa priceputi, vaa rogg[-o

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ati putea face la inceput o prezentare a costumelor de hallowen,apoi cateva concursuri micute,un miss hallowen,cv interesant! Apoi puteti face karaoke,chiar daca nu va pricepeti imp e sa va distrati! Si sa nu uitati sa cump niste prajituri.Iar apoi urmeaza petrecerea cu dans, distractie, asta s`ar face de hallowen!

1 răspuns:
| adita32 a răspuns:

Fumati in grup etnobotanice si sa vezi ce ideii o sa va vina.,. asta ca referire la numele tau