| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati si mie niste idei pentru o petrecere de halloween?happy am niste idei dar vreau sa vad daca mai exista ceva la care nu m-am >gandit:". si vreau sa mentionez ca m-am gandit sa combin halloweenu cu craciunu. p. s.:nu e chiar o petrecere, pentru ca o sa fiu numai eu si o fatahappy maxim 2laughing

Răspuns Câştigător
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Incearca sa faci globulete rosii cu fete horror, bastonase de craciun in alb si negru, mos craciun cu zambet malefic etc, etc, etc, chestii combinatelaughing.

2 răspunsuri:
| ellaella a răspuns:

Eu am avut un party foarte dragut de Halloween anul trecut. Ne-am adunat mai multi prieteni. Conditia a fost ca fiecare trebuia sa fie un anumit personaj. Astfel, ne-am machiat si ne-am imbracat cat de cat asemanator cu personajul.
Printre personaje am avut asa: mim, Bill (din True Blood), vampir, asistenta sexi, Dracula, etc.
Casa am decorat-o pe interior cu multi dovleci sculptati si cu lumanari inauntru. A iesit excelent happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu fac party la scoala