| hjjd a întrebat:

am 1, 67 si in jur de 52 de kg.credeti ca este bine sau trebuie sa mai slabesc?

Răspuns Câştigător
| Micuţa a răspuns:

Buna Ionela! Nu, nu trebuie sa slabesti. Eu am 1, 60 si am in jur de 48-50 de kilograme. Nu sunt grasa deloc :-) Nici tu nu trebuie sa slabesti stai linistita kiss

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Cred ca parerea ta conteaza cel mai mult, pentru ca tu trebuie sa fii asa cum iti place si cum te simti tu bine, nu trebuie sa faci ceva de dragul celor care azi zice una si peste o zi altceva, cred ca arati destul de bine la 1, 67 cu 52 de kg poate ca ar trebui sa mai pui vreo 2-3 kg...

| Blondamea a răspuns:

Esti inalta eu am 1.58 sh am 50 kg dar depinde sh ce varsta ai adica na eu am 14 ani sh am 50 kg sh 1.58 inaltime

| Fiction a răspuns:

In niciun caz nu trebuie sa mai slabesti. Dimpotriva, esti destul de slaba.

| capsunica_8366 a răspuns:

E destul de normal, dac ao sa mai slabesti vei arata.naspa!

| bl0ndha a răspuns:

Da e bine. atat am si eu :*