| Adelina_Iuliana_1998 a întrebat:

am 14 ani 1, 75 inaltime si 63 de kg.credeti ar trebui sa mai slabesc?

5 răspunsuri:
| Andreea19Alina a răspuns:

In principiu greutatea ta este una normala, dar ai mai putea slabi 1-2 kg...dar in general nu conteaza atat de tare nr.kilogramelor ceea ce conteaza este daca te simti bine in pielea ta si daca tie ti se pare ca mai ai nevoie sa slabesti sau daca celorlalte persoane din jurul tau li se pare ca ai mai avea nevoie, atunci ai putea slabi stiind ca chiar trebuie.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu,nu ar trebui sa slabesti, ar trebui sa te mentii ferma pe pozitiismug. Arati foarte bine dupa descrierea ta, esti inalta si ai o greutate potrivita.

| MrAlex a răspuns:

Esti bine asa kiss

| frum a răspuns:

Nu,draga mea.la inaltimea ta e foarte buna grutatea. Nu te lua dupa fetele din showbiz..Greutatea ta arata ca esti sanatoasa, si esti o fata "tzeapana pe picioare"cum se zice la noi. E super ok

| EllyMelly a răspuns:

E foarte normal sa ai o asa greutate la inaltimea ta. Nu lua in seama comentariile care le fac altii, pentru ca fiecare om este frumos in felul sau, si nu uita ca si tu esti unica asa cum estihappy