| 1oarecare a întrebat:

Am 11 ani, am o fata la scoala care ma iubeste (suntem impreuna) si as vrea sa stiu daca ea inca ma mai iubeste, ne despart cei 16km de noi doi, asa ca nu ne prea ne vedem in vacante, ne vedem doar la scoala, cand ma suna ea tot imi spune ca ma iubeste, ii dor de mine, ma tine la telefon ore in siri, ca sa pot inchide ii spun ca am putina treaba sau altceva, vreau sa stiu daca mai simte acelasi lucru de dinaintea vacantei!

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Nu o iubesti,nici ea nu te iubeste pe tine, asta e clar.
Sunteti doi copii care aveti doar niste sentimente gen,, e simpatic/a'' si nimic mai mult.
Nu te mai gandi la asta, la 11 ani, daca ai o prietena,o ai mai mult ca amica,nu ca sa stai sa te mozolesti cu ea.
Extraordinara poveste,ce sa mai, nu mai zic nimic, doar din cauza varstei tale.
Succes.

1 răspuns:
| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Vai, vai, vai ce poveste trista...nu vreau sa te dezamagesc sau sa-ti provoc cosmaruri cu transpiratii reci la noapte, dar nu ma pot abtine.Trezeste-te copile, ce iubire visezi la 11 ani.E timpul desenelor animate si al fotbalului in curtea scolii, nu al iubitelor...Iti spun eu ca aia nu te-a iubit niciodata si nici tu pe ea.O sa iti dai seama peste ceva timp.Toate la timpul lor.Bafta!