| hiphopgirl a întrebat:

Buna TPU am 11 ani si m-am mutat intr-o alta clasa anul trecut am intalnit un coleg care mia inceput sa imi placa de el din semestrul 2 prima data i-a placut mult de mine cand eram cu un coleg de-al lui si cu el la pus sa ma intrebe dacal plac si apoi a fugit apoi in semes.3 toti zice ca ma place nu m-am comvins aveam in clasa un trandafir japonez si a facut prima roada si la luat si mi la dat m-a intrebat dacal vreau doar in mine are incredere nu stiu daca ma place ce credeti? fundita +vot la cei mai buni!

Răspuns Câştigător
| Pufoshenie84 a răspuns:

E foarte clar ca te iubeste:d eu cred ca ar trebui sa il cunosti cu adevarat si sa descoperi ca iti plkace foarte mult:* Sper ca te-am ajutat
Funda:*?

1 răspuns:
| aleexuţ a răspuns:

Sigur ca te place love struck