| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si nu imi cresc sinii si nici nu am ciclu dar colega mea este dezvoltata chiar daca are aceiasii virsta ca mine. Va rog ajutati-ma ceva uleiuri sau...

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

O să vină și rândul tău.
Când suntem mici ne dorim să creștem, după ce am crescut vrem să fim iar copii...deci nu te grăbi.

3 răspunsuri:
| becka133 a răspuns:

Doamne ai 11 ani..asta iti trebuie tie acum..la 11 ani? Si nu, nu exista uleiuri sau altceva..fiecare are propriul sau ritm de crestere.

Răspuns utilizator avertizat
| Mindilica a răspuns:

Fiecare copil este unic si are propriul ritm biologic in dezvoltare. Nu-ti fa griji, mai este timp destul pentru a-ti creste sanii.