| natalia886 a întrebat:

am 12 ani si ma enerveaza corpul meu. Pulpa piciorului,fundul, burta sunt moi.Adica incep sa dansez si pielea mea se misca ca gelatina dati-mi niste sfaturi niste exercitii ce pot face?

Răspuns Câştigător
| ACboxeur a răspuns:

Buna! Alimentatia conteaza si miscarea zilnica. Sportul este cea mai buna solutie in arderea grasimilor. Fa-ti un abonament la sala sau alta varianta necostisitoare care da rezultate este (alergatul de rezistenta). Succes! (sper ca te-am ajutat)

1 răspuns:
| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Un abonament la sala nu iti strca, plus ca sunt si reduceri.winking