| blackboss a întrebat:

Am 12 ani si sunt baiat. Vreau sa va zic o poveste de dragoste mai lunga deci daca o cititi citi-o pana la capat!
Este vorba depre o fata pe nume Andreea.Am fost in vara trecuta intr-o relatie si …. eu am reactionat prost :am vrut sa ne sarutam(eu cand ma duc la unchiul meu el merge cu fete si cu prieteni cu fete in locuri mai ferite si se pupa acolo si eu am luat-o prea repede cu ea) si …. ea foarte timida a zis ca Nu si ne-am despartit. Dupa ce a inceput scoala i-am mai facut niste invitatii dar a zis ca e cu cineva pe nume Razvan dar intr-o zi i-am scris niste bilete in care i-am zis ca ma schimb si ca vreau sa fie cu mine si…. a acceptat spunand ca Razvan nu mai exista si ca l-a inventat…Dupa aceea peste cateva zile am vazut-o la scoala plangand si foarte suparata am intrebat-o ce are si…nu mi-a zis nimic si …. apoi am mai vb dar nu despre relatia noastra.Vine ziua mea si vreau sa mergem undeva dar daca ea …. nu mai vrea…. nu stiu ce sa fac. FUNDA!
Ce sa fac?
Ma mai place? De ce a plans atunci la scoala…?
Ce sa-I spun dupa vacanta si…de ziua mea ce sa fac cu ea?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu stiu cati ani aveti dar deocamdata e suficient sa iesiti la un film, la un suc si sa vb banalitati...succes [si apropo, daca a plans asta inseamna ca o fi avut vreo problema legata de parinti sau. scoala]...scuze acum mi am dat seama ca de fapt ai zis cati ani ai