| blackdevil a întrebat:

Buna TPU.AM 12 ani sunt in clasa a 6-ea credeti ca e ceva rau daca nu am saturat pana acum o fata? Am vazut si mi-au spus colegi ca ai au sarutat. Credeti ca e ceva rau?

5 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Nu, nu e nimic rau, mai ai timp si pentru astahee hee

| Stein a răspuns:

Am 14 ani si nu am avut prietena pana acum.
Nu vad nici o problema happy

| AlexJX90 a răspuns:

Eu am 13 ani si n-am sarutat niciodata o fata poate cand eram micut bebel ma pupam asa cu bebelase dar asa pe la varste din astea nu nici macar nu am avut vreo iubita am avut ceva sanse cu cateva dar erau fitoase unele si dinalea numai cu aiureli in cap si mie nu-mi plac fete dinacestea si oricum timp mai este destul prieteni am parinti am, am cu cine sa-mi petrec timpul daca vrea vreo fata care chiar m-ar iubii si ar fi pe genul meu poate ca... daca nu raman la prieteni si familie

| jabbawockeez a răspuns:

E destul de norma si o sa dovedesti asta sa o faci...

| noneatza a răspuns:

Nu vad care e problema in asta, viata e lunga si ai timp sa te bucuri de ea, fete sunt din belsug.